W dniach 3-5 września 2019 odbędzie się XXIX Forum Ekonomiczne w Krynicy Zdroju. Jest to największa polityczna, gospodarcza i społeczna konferencja w Europie Środkowo-Wschodniej. W tym roku organizatorzy spodziewają się 4500 gości z całego świata. Będziemy tam również i my z konkretnym planem działania, a po wszystkim wypatrujcie insiderskiej relacji z wydarzenia.    

Jeżeli chodzi o biznesowe eventy w naszej części Europy, Forum Ekonomiczne w Krynicy wiedzie niepodzielny prym. Dyplomaci, biznesmeni i decydenci z kluczowych branż spotykają się, aby wymieniać poglądy, rozmawiać o bieżących problemach i kształtować politykę w sprawach mających globalne znaczenie. 

Gdzie w tym wszystkim miejsce dla Sulma & Sulma? Otóż nasz modus operandi dla Forum Ekonomicznego w Krynicy prezentuje się następująco:

  • Stoisko firmowe, gdzie będzie można porozmawiać z nami na temat możliwości współpracy
  • Networking 
  • Rozmowy z inwestorami 
  • Udział w projekcie Małopolska Startup Rocket i związaną z nią ścieżką Startup Session Elite

Jesteśmy bardzo podekscytowani udziałem w wydarzeniu! Jeżeli Ty też będziesz w tym czasie w Krynicy i chciałbyś porozmawiać o potencjalnej współpracy, daj znać, a umówimy spotkanie z Sebastianem. Trzymajcie za nas kciuki!

 

Postaw kolejny krok
Sulma & Sulma
#DawajCośOdSiebie