Witamy Kraków,

Miło nam poinformować, że Sebastian Sulma weźmie udział w „Największym wydarzeniu gospodarczym w regionie CEE” jakim jest ImpactCEE 2019, który odbędzie się 21 – 22 Maja w Krakowie. Podczas tego wydarzenia będzie omawiana „[..] przyszłość cyfrowej gospodarki z perspektywy biznesu, środowiska naukowego, start-upów i przedstawicieli administracji publicznej„.

Szczególną uwagę należy zwrócić na finał konkursu PowerUp! by InnoEnergy.

PowerUp 2019 to już 5 edycja konkursu dla startupów z branży cleantech które działają na terenie Europy Środkowej. W tym roku PowerUp jest poświęcony innowacjom w dziedzinach czystego powietrza, gospodarki obiegowej, inteligentnej mobilności oraz systemów grzewczych.

Do udziału w konkursie PowerUp są zapraszane startupy z 24 krajów: Bułgaria, Albania, Chorwacja, Armenia, Bośnia i Hercegowina, Czechy, Estonia, Macedonia (BJRM), Grecja, Gruzja, Malta, Węgry, Mołdawia, Montenegro, Łotwa, Serbia, Litwa, Turcja, Ukraina, Polska, Cypr, Słowacja, Słowenia i Rumunia.

Dziękujemy firmie InnoEnergy Central Europe za zaproszenie do udziału w tym wydarzeniu.

Zapraszamy wszystkich chętnych do rozmowy z Sebastianem na temat: sprawnego wprowadzenia produktów na rynek, promowania nowego produktu lub dynamicznego rozwoju sprzedaży. Do umówienia spotkania.

Do zobaczenia w Krakowie!
Sulma & Sulma
#DawajCośOdSiebie

Graphic: impactcee.com