Podziękowanie i podsumowanie prelekcji podczas SMW 2018 Warszawa

Aktualności 27 czerwca 2018

Bycie prelegentem podczas takiego wydarzenia jak Social Media Week 2018 w Warszawie to zasługa wielu ludzi spotkanych w trakcie biznesowej drogi. Oczywistym jest podziękowanie całemu zespołowi Sulma & Sulma za osiągnięcie założonych celów, zdobytą wiedzę i możliwość podzielenia się z innymi. Oczywistym jest podziękowanie organizatorom SocialMediaNow.pl za zaproszenie do udziału w wydarzeniu, wsparcie podczas prelekcji i bardzo dobrą organizację.

Naturalnym jest podziękowanie wszystkim słuchaczom, w szczególności, że w pewnym momencie zabrakło miejsc siedzących i wiele osób stało. A dodatkowe podziękowania należą się tym szczególnie zainteresowanym, którzy zadawali ciekawe pytania i dzielili się swoimi doświadczeniami w dziedzinie wprowadzania produktów na rynek. W trakcie i po prelekcji.

Jednak szczególne podziękowania i słowa uznania przysługują naszym klientom. Bez których, żaden case study, żadna prelekcja, żadne nowe ‘know-how’. Nie byłoby możliwe do osiągnięcia z prostego powodu, to dzięki naszym klientom mamy możliwość rozwiązania ich problemów, zdobycia celów oraz podzielenia się zdobytą wiedzą.

Dziękuję w imieniu swoim, jak i całego zespołu Sulma & Sulma,

Sebastian Sulma
#DawajCośOdSiebie

photo: fot. Agata PatołaKomentarze