Firma Sulma & Sulma działa w branży sprzedaży nieprzerwanie od momentu założenia w 2013 r. Jej powstanie motywowane było chęcią zmiany rynku na bardziej przyjazny ludziom. Założyciele, Agnieszka i Sebastian Sulma, wierzyli, że ich wizja tego jak powinny wyglądać procesy promocji i sprzedaży zwiększy płynące z nich korzyści dla wszystkich zainteresowanych. Wiedza ekspercka z wielu obszarów biznesowych oraz ładunek pozytywnych emocji zdecydowały o sukcesie firmy, a to dopiero początek!

W Sulma & Sulma zawsze myślimy długoterminowo. Jest to absolutnie niezbędne nie tylko do tego, aby konsekwentnie realizować własny biznes plan, ale także wielopoziomowe strategie sprzedażowe naszych klientów.

Lubimy jasno określać cele i definiować działania, dlatego postawiliśmy…

Trzy filary – misja Sulma & Sulma 

Działania firmy oparte są na trzech filarach, stanowiących podstawę udanego biznesu:

Sprawne działanie 

Oparte na szerokiej wiedzy biznesowej i rosnącym z każdym kolejnym projektem doświadczeniu, a więc tak naprawdę coraz sprawniejsze!

Zdobyte insighty oraz znajomość miejsc bólu klientów i branż pozwalają nam wytyczyć jasny kierunek rozwoju projektu, co jest kluczowe dla osiągnięcia najwyższej możliwej sprawności.

Skuteczność w osiąganiu założeń 

Gadanie jest tanie! My nie spuszczamy wzroku z nagrody, którą są wyniki biznesowe. Ostatecznie, dostęp do wiedzy ma każdy, ale tylko nieliczni potrafią ją skutecznie zastosować. 

Potrafimy wyszukać i wykorzystać panujące trendy do wzmocnienia decyzyjności i podniesienia skuteczności sprzedaży. Celujemy w najbardziej obiecujące tendencje rynkowe aby maksymalizować zaangażowanie grup docelowych.

Dynamiczność wzrostu wolumenów

Jednorazowa transakcja nie jest żadnym niesamowitym osiągnięciem. My nastawiamy się na powtarzalność i stałe zwiększanie wolumenów sprzedaży naszych partnerów. 

Posiadamy doświadczenie w zamykaniu umów i wzmacnianiu aspektów biznesowych przynoszących największe wzrosty.

Poza wspomnianymi właśnie trzema filarami działalności Sulma & Sulma chcemy także wywierać wpływ na rynek poprzez zaangażowanie kluczowych czynników (partnerów, trendów) w dany projekt.

Reasumując, nasz mission statement prezentuje się następująco: 

Rozpalamy miłość do technologii. 

Sulma mission statement

W centrum biznesu stawiamy ludzi. To właśnie oni, ich historie i emocje, stoją za produktami. My przetwarzamy to wszystko sprawiając, że przyszli klienci szybko przekonują się do promowanych przez nas produktów. 

Mówiąc nieco bardziej przyziemnym językiem, naszym celem jest zwiększenie sprzedaży firm oraz wsparcie inwestorów i startupów w ekspansji i rozwoju. 

Brzmi obiecująco, ale…

Jak działa Sulma & Sulma?

Szczegóły prowadzonych przez nas działań, które pozwoliły nam odnieść sukces w relatywnie krótkim czasie niech pozostaną tajemnicą. Niemniej jednak, zakres usług naszej firmy obejmuje:

  • business development (faza wprowadzania produktu na rynek)
  • outsourcing sprzedaży (faza rozwoju sprzedaży i dynamizacji/skalowania)
  • nauczanie (faza przekazywania procesu klientowi – onboarding sprzedażowy)
  • ekspansję zagraniczną 

Jak działa Sulma

Elementem, na który kładziemy szczególny nacisk jest wypracowywanie inspirującej przewagi konkurencyjnej dla produktów naszych klientów. Zdolność wyróżnienia się na tle podobnych firm jest kluczowa dla sukcesu, niezależnie od branży. 

Co więcej, wszystkie działania Sulma & Sulma hołdują zasadzie #DawajCośOdSiebie o której opowiemy przy innej okazji.

Dawaj coś od siebie

No dobrze, ale jakie są Wasze…

Dotychczasowe dokonania

Globalizacja sprawia, że biznes można prowadzić nie tylko na rodzimym rynku. Ekspansja zagraniczna, choć oczywiście możliwa, nie jest łatwym przedsięwzięciem. Problemem są nie tyle środki, co wiedza i doświadczenie. To właśnie one są znacznie większym determinantem sukcesu, nie ilość pieniędzy, które jesteś w stanie wpompować w projekt.

Sulma & Sulma działa na rynkach europejskim, amerykańskim i wschodnioafrykańskim. Wśród firm, którym do tej pory pomogliśmy wymienić można:

Co więcej, Sebastian Sulma, założyciel firmy, uczestniczył w wydarzeniach takich jak (kliknij nazwę aby przeczytać relację):

A także jest Sędzią Doskonałości dla Bellavita podczas WorldFood Poland.

Sulma sędzia doskonałości

Sporo już o nas wiesz, czy jesteś…

Gotowy na rozwój?

Sulma & Sulma jest otwarte na współpracę z:

✅ Firmami, które chcą wprowadzić na rynek nowy produkt / innowację. Być może technologia skierowana do Waszej głównej grupy docelowej może zostać podchwycona również przez innych odbiorców, o których niewiele wiecie?

✅ Firmami o ustabilizowanej pozycji na swoim rodzimym rynku, które chcą dokonać ekspansji zagranicznej.

✅ Inwestorami, którzy chcą zwiększyć wartość swojej inwestycji przez zwiększenie sprzedaży spółki portfelowej.

✅ Startupami, które chcą szybciej inicjować sprzedaż i uzyskać więcej środków na dalsze inwestycje.

Jeżeli chcesz zwiększyć sprzedaż i podbić nowe rynki, nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś! Porozmawiajmy o Twoich celach i sposobach na ich osiągnięcie.

Wysokich wolumenów!
Sulma & Sulma
#DawajCośOdSiebie